Kurumsal


Firmamız 1993 yılında özel ve resmi kurum ve kuruluşlarının personel  ve işçi servisi olarak DALGIÇ taşımacılığı kurmuştur. Daha sonra buna ek olarak faaliyetlerine uluslararası lojistik, filo kiralama, toplu taşıma ve Petrol istasyonları ve Petrol nakliyesinde hizmet ağını genişleterek kısa bir sürede kurumsal yapısı ve hizmet ağıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır.


Hizmette sınır tanımayan Dalgıç Lojistik 120 çekici, 200 adet Mega Dorse ve 10 adet tanker  taşımacılığıyla ihracatçıların güvenilir ve marka firması olarak kendini kanıtlamıştır.

 

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek , bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri açısından farklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlamaktır.

 

Doğru malın, doğru zamanda doğru maliyette ve kalitede müşterinin kullanımına sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

 

 

Çalıştığımız Ülkeler;

 

Avrupa, Rusya, Ukrayna, Balkanlar, Türk Cumhuriyetleri

 

3.Ülke: Irak, İran, Türkmenistan, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taahhütlerimiz çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı hedefleyen şirketimizin kalite politikası;

 

  • Hizmet kalitemiz teknik destek ve hizmet sonrasında müşterimizin memnuniyetini sağlamak ve artırmak,

  • Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak,

  • Taşeronlarımız ile birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,

  • Şirketimizin başarısını ve ürün –hizmet kalitesini etkileyen süreçleri sürekli olarak denetleyerek iyileştirmek,

  • Müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaştırmaktır.

  • Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır,

  • Kalite güvence sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm çalışanlarının sorumluluğundadır.

Sistem ancak ve ancak birlikte çalıştığımız e destek verdiğimiz sürece başarıya ulaşacaktır. DALGIÇ LOJİSTİK yukarıdaki amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına çağdaş organizasyon alt yapısı ,bina ortamı, donanım ,yazılım gibi imkanlar sağlar.


Proses yaklaşımının uygulanması ve kalite yönetim sisteminin oluşturulması, geliştirilmesi, uygulanması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi DALGIÇ LOJİSTİK tarafından yukarıda belirtilen amaçları gerçekleştirmek için vazgeçilmez bir koşul olarak görülmektedir.